CMS (سیستم مدیریت محتوا) دروپال یکی از معروفترین و قدرتمندترین CMS های جهان است که ضمن Open Source بودن، اکثر افزونه های مورد نیاز آن برای راه اندازی یک پروژه بزرگ و حرفه ای، بطور رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است. مقبولیت این CMS به حدی است که حتی کاخ سفید آمریکا با وجود دسترسی به منابع انسانی و مالی و نیز تخصص لازم، ترجیح داده که از این CMS پر قدرت و امن استفاده کند.
اگر با CMS قدرتمند دروپال آشنا باشید حتماً می دانید که این سیستم مدیریت محتوا، بیشتر قدرت و محبوبیت خود را مدیون دو ماژول CCK و Views می باشد. استفاده از این دو ماژول گرچه انعطاف پذیری بسیار عالی ای در اختیار شما قرار می دهد اما باعث افت کارایی و سرعت بارگذاری وبسایت شما نیز خواهد شد. بطوری که یکی از مشکلات عدیده ای که سایتهای دروپالی پرترافیک با آن مواجه هستند، سنگین کار کردن وبسایت و استفاده بسیار زیاد از منابع سرور می باشد.

اگر اصرار دارید که وبسایت شما حتماً مبتنی بر دروپال باشد ما این کار را به بهترین نحو ممکن و با بیشترین کارایی به انجام می رسانیم. ایرنت سافت با بهره گیری از تخصص خود قادر است وبسایت دروپالی شما را بدون استفاده از CCK و Views و صرفاً با استفاده از ماژول های اختصاصی دروپال ساخت خود شرکت راه اندازی نماید.
جهت سفارش ماژول سفارشی دروپال می توانید از طریق بخش تماس با ما اقدام نمائید.

اگر با CMS قدرتمند دروپال آشنا هستید حتماً می دانید که این سیستم مدیریت محتوای محبوب، بیشتر قدرت خود را مدیون دو ماژول CCK و Views می باشد. استفاده از این دو ماژول گرچه انعطاف پذیری بسیار عالی ای در اختیار شما قرار می دهد اما اثرات جانبی بسیار بدی به همراه خواهد داشت!