کارهای خاص همیشه نیاز به تئوریهای خاص دارند. پیاده سازی تئوریهای خاص همواره نیاز به "راهکارهای خاص" دارند. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی تجارت الکترونیک روزانه سهم بیشتری از حجم مبادلات تجاری دنیا را به خود اختصاص می دهد. برای راه اندازی کسب و کارهای الکترونیکی "جدی
"
 و راه اندازی سیستمهای تجاری خاص، معمولاً CMS های مرسوم جوابگوی کار شما نخواهند بود.
هدف یک CMS عمدتاً در اختیار گذاشتن یک سیستم انعطاف پذیر، قابل گسترش و سطح بالا
برای کاربران نابرنامه ساز است. برای دستیابی به این هدف معمولاً سطوح انتزاعی مختلفی تعریف می شوند که درنهایت به افزایش انعطاف پذیری منجر خواهند شد. اما اثر جانبی این موفقیت، خواه نا خواه کمتر شدن کارایی است.

شاید تا بحال به مواردی از قبیل "از کار افتادن سایت (سرور) بدلیل ترافیک بالا"، "استفاده زیاد از منابع میزبان و ارسال ایمیل اخطار به صاحبان سایت" و ... مواجه شده اید. بنابراین با یک حساب سرانگشتی می توان به این نتیجه رسید که استفاده از CMS می تواند یک راهکار "موقت" برای کسب و کار شما باشد. بنابراین بعد از گذشت مدتی تصمیم به تغییر تکنولوژی مورد استفاده خواهید گرفت؛ اما کار به همین سادگی تمام نخواهد شد. شما با یک تکنولوژی جدید، یک تیم برنامه ساز جدید، سیاستهای تجاری و برنامه سازی متفاوت و ... مواجه خواهید بود.

با توجه به هزینه های انتقال تکنولوژی و اثرات جانبی که ناگزیر از آن هستید، به این نتیجه خواهید رسید که: "بهتر بود از ابتدا در انتخاب تکنولوژی و تیم مورد نظر دقت بیشتری به خرج می دادید!".

ایرنت سافت برای توسعه سیستم های تجاری بزرگ مبتنی بر تکنولوژی های open Source فریم ورک Yii را پیشنهاد می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق بخش "تماس با ما" اقدام نمائید.